Kompaktowy wykrywacz metali Garrett Super Wand®

Wykrywacz metali Garrett Super Wand®

Od amerykańskich lotnisk przez imprezy masowe po obiekty sportowe i wojskowe – jest wszędzie tam, gdzie konieczne jest szybkie, precyzyjne skanowanie przedmiotów i osób w dużych skupiskach ludności. Garrett Super Wand® - profesjonalny wykrywacz metali. Jedno mobilne, ręczne urządzenie – dwa efektywne, uzupełniające się tryby detekcji i zero spowolnienia przepływu ludności w newralgicznych punktach.

W smukłej, eleganckiej i ergonomicznej obudowie rewolucyjnego wykrywacza Garret Super Wand® ukryto technologię, dzięki której jest to jeden z ekstremalnie dokładnych i rozpoznawalnych wykrywaczy metali Garretta na rynku.

Posiada funkcję 360-stopniowej detekcji wokół całej powierzchni skanowania na długości 22,5 cm, a końcówka urządzenia służy do punktowej, precyzyjnej lokalizacji potencjonalnego zagrożenia – od stóp do głów! Pracuje nawet w najtrudniejszych warunkach – od -37° C do 70° C.

Prosty i poręczny w użyciu dzięki:

 • wyprofilowanemu uchwytowi pasującemu do różnych dłoni,
 • wydłużonemu kształtowi,
 • dookólnej detekcji,
 • obsłudze jednym przyciskiem,
 • opcji wyboru optymalnego alarmu do jawnej bądź utajonej pracy.
Garrett Super Wand

Samoczynna kalibracja Urządzenie automatycznie reguluje czułość detekcji.

Wydłużona powierzchnia skanowania (22,5 cm) Dla wygodnego i szybkiego skanowania osób od stóp do głów podczas kontroli osobistej.

Optymalna czułość Detektor wykrywa ferro i nieferromagnetyczne obiekty, bronie ze stali nierdzewnej, kontrabandę i inne metaliczne przedmioty.

Twarda, wytrzymała struktura Z konstrukcyjnie izolowaną komorą dla lepszej absorpcji uderzeń. Spełnia amerykańską normę wojskową Mil-Std-810F.

Końcówka typu pinpoint Pozwala na precyzyjną lokalizację najmniejszych metalowych obieków.

360º pole detekcji Zapewnia jednolitą, wysoką czułość skanowania na całej długości, aby żadna broń i inne metalowe obiekty nie zostały pominięte.

Podwójny tryb alarmowy Do wyboru tryb dźwiękowy lub tryb cichy z wibracją lub bez. Wówczas o detekcji alarmuje czerwona dioda LED, umiejscowiona w widocznym miejscu.

Diody LED

Jeden przycisk obsługujący Wyłącza detektor, włącza alarm dźwiękowy bądź tryb cichy z wibracją.

Ergonomiczny, uniwersalny uchwyt

Bateria w rękojeści urządzenia Jedna bateria 9V zapewnia pracę do 80 godzin.

Zielona dioda LED świadczy o aktywnym skanowaniu, czerwona – o wykryciu metalowego obiektu, pomarańczowa – niskim stanie baterii. Akumulator 100/220 V jest opcjonalny – czas pracy po jednym ładowaniu wynosi do 20 godzin.

Wymiary urządzenia

Garrett Super Wand
48,5 cm
8,3 cm
 • Grubość: 3,2 cm
 • Waga: 527g

Kompaktowy wykrywacz metali Garrett Super Wand® spełnia następujące normy kompatybilności elektromagnetycznej i bezpieczeństwa dla zdrowia:

 • National Institute of Justice Standard-0602.02
 • US Department of Commerce, NBS SP 500-101
 • CE EN 55011, EN 50082-1,I-ETS 300 330
 • Institute of Electrical and Electronics Engineers IEEE C95.1-1991 sekcja 4.12