Szybki kontakt z serwisem

Jako światowy pionier bramek do wykrywania metali – firma Garrett – nie uznaje żadnych półśrodków ani kompromisów. Dlatego swoje produkty powierza w ręce jedynie najbardziej zaufanych dystrybutorów. Jednym z najważniejszych na polskim rynku jest marka Spy Shop – specjalizująca się w systemach bezpieczeństwa.

Co możemy dla państwa zrobić?

 • Doradztwo

  W odpowiedzi na Państwa potrzeby wybieramy najbardziej adekwatne rozwiązanie dla ochrony Państwa terenu, placówki, budynku, instytucji.

 • Instalacja bramki

  Nasi najlepsi technicy przyjeżdżają do Państwa, aby zainstalować bramkę. Nad niczym nie muszą się Państwo zastanawiać – to my zajmujemy się wszystkim.

 • Szkolenie pracowników

  Na miejscu przeprowadzamy szkolenie dla Państwa pracowników, aby mięli Państwo pewność, że bramka firmy Garrett zapewni Państwa placówce najwyższe standardy bezpieczeństwa.

  Maciej Pierchała
  Pokazujemy działanie bramki w praktyce, odpowiadamy na wszelkie pytania – w prosty sposób dzielimy się z Klientami całą naszą wiedzą. - Mateusz Kołacz - Ekspert ds. Pomocy Technicznej
 • Wsparcie i serwisowanie

  Po instalacji dalej pozostajemy do Państwa dyspozycji – mogą Państwo na nas liczyć! Nasz serwis wyposażony jest w najnowocześniejsze narzędzia – zarówno od strony technicznej, jak i technologicznej. Serwis Spy Shop to jednak przede wszystkim profesjonalny zespół ekspertów – którzy mają olbrzymie doświadczenie w branży systemów bezpieczeństwa.

  Dlatego działamy szybko i precyzyjnie – wiemy, że zależy Państwu po prostu na tym, aby Państwa sprzęt działał jak najlepiej.

Michał Mazurek
Podpowiadamy, błyskawicznie odnajdujemy problemy, naprawiamy ewentualne uszkodzenia sprzętu i doradzamy w razie jakichkolwiek problemów. - Michał Mazurek - Koordynator Serwisu

Jak wygląda instalacja bramki?

Chcą Państwo skontaktować się z naszym serwisem?

Czekamy na Państwa!

Wrocław 53-111, ul. Ślężna 146A
Pon. – Pt.: 8:00 – 16:00
Tel.: +48 71 757 53 89
Tel kom.: +48 720 888 140
Mail: serwis@spyshop.pl